Gmnazjum im. Unii Europejskiej Lutomia Dolna

Herb Polski BIP

Od  wrze艣nia 2010 r. nasze gimnazjum bralo udzia艂 w og贸lnopolskim projekcie "M艂ody obywatel" realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dzi臋ki niemu uczniowie  mogli zbada膰, jak ludzie z ich miejscowo艣ci wsp贸艂pracuj膮 ze sob膮, jak komunikuj膮 si臋 i co jest wa偶ne dla lokalnej to偶samo艣ci. Uczniowie podejmowali szereg zada艅 , nad kt贸rych przebiegiem czuwa艂 koordynator projektu p. E. Zerka.

Celem programu by艂o umo偶liwienie m艂odym ludziom prowadzenia dzia艂a艅 s艂u偶膮cych wzrostowi zaufania, wsp贸艂pracy mi臋dzy lud藕mi, poczucia to偶samo艣ci lokalnej i lepszej komunikacji w miejscowo艣ci.

Uroczyste zako艅czenie projektu odby艂o si臋 w kwietniu 2013 r. w Bystrzycy G贸rnej. Podczas imprezy rozstrzygni臋to konkurs, kt贸ry by艂 efektem ostatniego przedsi臋wzi臋cia gimnazjalist贸w- mianowicie czytania bajek m艂odszym kolegom. Oto fotorelacja z uroczysto艣ci:

M艂ody obywatel

Adres

Gimnazjum im. Unii Europejskiej
Lutomia Dolna 12
58-113 Lutomia Dolna

NIP 884-22-90-793
Regon 891031513

Kontakt

tel. 74 850 27 26
faks 74 850 29 68

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.
WWW: gimld.mojaszkola.net
BIP: gimld.mojaszkola.net/bip

Dyrekcja

  • dyrektor mgr El偶bieta Marci艅ska
  • zast臋pca dyrektora mgr Jolanta Roma艅czuk

Sekretariat

  • sekretarz szko艂y – Ewelina Druzga艂a
  • sekretariat czynny od poniedzia艂ku do pi膮tku od 7:30 do 15:30