W tej kategorii nie ma artyku艂贸w. Je艣li na tej stronie wy艣wietlane s膮 podkategorie, mog膮 zawiera膰 artyku艂y.

M艂ody obywatel

Od  wrze艣nia 2010 r. nasze gimnazjum bierze udzia艂 w og贸lnopolskim projekcie M艂ody Obywatel realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dzi臋ki niemu uczniowie mogli zbada膰, jak ludzie z ich miejscowo艣ci wsp贸艂pracuj膮 ze sob膮, jak komunikuj膮 si臋 i co jest wa偶ne dla lokalnej to偶samo艣ci. Na podstawie wynik贸w bada艅 uczniowie mogli kszta艂towa膰  rzeczywisto艣膰!

Celem programu by艂o  umo偶liwienie m艂odym ludziom prowadzenia dzia艂a艅 s艂u偶膮cych wzrostowi zaufania, wsp贸艂pracy miedzy lud藕mi, poczucia to偶samo艣ci lokalnej i lepszej komunikacji w miejscowo艣ci.

Zwie艅czenie programu stanowi艂a pi臋kna inicjatywa naszych uczni贸w, kt贸rzy popo艂udniami czytali bajki m艂odszym kolegom. Uroczyste podsaumowanie odby艂o si臋 w marcu w Bystrzycy G贸rnej.