Gmnazjum im. Unii Europejskiej Lutomia Dolna

Herb Polski BIP

INAUGURACJA SEZONU BIEGOWEGO

Wyjątkowo piękna pogoda, jak na tegoroczną wiosnę, towarzyszyła prawie pięciuset zawodnikom w wiosennej edycji Dolnośląskich Biegów Przełajowych Zrzeszenia LZS, które we wtorek 25 kwietnia odbyły się w Bystrzycy Oławskiej. Nasi reprezentanci, wraz z biegaczami z Witoszowa i zawodnikami sekcji lekkoatletycznej GLKS "Świdnica",  znacznie przyczynili się do drużynowego sukcesu całej ekipy (czwarte miejsce gminy i powiatu). Roksana Niedziałkowska okazała się bezkonkurencyjna w rywalizacji na dystansie 800 m, a Karolina Dynowska uplasowała się na szóstym miejscu w biegu na dystansie 1500 m starszych dziewcząt. Doskonale zaprezentował się również Mateusz Hajdrych, który w mocno obsadzonej konkurencji był piąty. Cała trójka na zdjęciu wraz z pozostałymi nagrodzonymi uczestnikami reprezentacji (miejsca I-VI). Punktowali, czyli zajmowali miejsca w pierwszych dwudziestkach swoich biegów, również : Karolina Gawrońska, Jakub Kowalski, Jakub Hajdrych i Jakub Dankiewicz. Kolejna biegowa konfrontacja już w sobotę 6 maja na szybkich trasach w Rogoźnicy.

Gratulujemy gimnazjalistom oraz p. R. Mydłowskiemu.

20170425 132344 HDR

 

 

 

 

 

 

Adres

Gimnazjum im. Unii Europejskiej
Lutomia Dolna 12
58-113 Lutomia Dolna

NIP 884-22-90-793
Regon 891031513

Kontakt

tel. 74 850 27 26
faks 74 850 29 68

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW: gimld.mojaszkola.net
BIP: gimld.mojaszkola.net/bip

Dyrekcja

  • dyrektor mgr Elżbieta Marcińska
  • zastępca dyrektora mgr Jolanta Romańczuk

Sekretariat

  • sekretarz szkoły – Ewelina Druzgała
  • sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30