Gmnazjum im. Unii Europejskiej Lutomia Dolna

Herb Polski BIP

W dniu 10 marca 2017 r. w Pszennie odby艂 si臋 Gminny Konkurs Ortograficzny. Nasz膮 szko艂臋 reprezentowa艂y:

Karolina Gawro艅ska, Kinga Pó艂torak, Natalia Janiszewska. Jedna z uczestniczek otrzyma艂a wyró偶nienie. Gratulujemy Kindze, która najlepiej poradzi艂a sobie z tekstem naje偶onym trudno艣ciami ortograficznymi.  Oto fragment dyktanda:

"W niedziel臋 m臋偶czy偶ni wybrali si臋 na comiesi臋czny targ staroci. To nie lada gratka dla wszystkich rzeszowian. Obaj panowie przeszli plac wzd艂u偶 i wszerz, obserwuj膮c nie tylko handlarzy , ale i potencjalnych klientów. Byli wsród nich pseudokolekcjonerzy czyhaj膮cy na okazj臋, spacerowicze, którzy ni st膮d, ni zow膮d dokonuj膮 nieplanowanego zakupu."

Adres

Gimnazjum im. Unii Europejskiej
Lutomia Dolna 12
58-113 Lutomia Dolna

NIP 884-22-90-793
Regon 891031513

Kontakt

tel. 74 850 27 26
faks 74 850 29 68

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.
WWW: gimld.mojaszkola.net
BIP: gimld.mojaszkola.net/bip

Dyrekcja

  • dyrektor mgr El偶bieta Marci艅ska
  • zast臋pca dyrektora mgr Jolanta Roma艅czuk

Sekretariat

  • sekretarz szko艂y – Ewelina Druzga艂a
  • sekretariat czynny od poniedzia艂ku do pi膮tku od 7:30 do 15:30