Gmnazjum im. Unii Europejskiej Lutomia Dolna

Herb Polski BIP

 • 1a
  1a
 • 1b
  1b
 • 2a
  2a
 • 2b
  2b
 • 3a
  3a
 • 3b
  3b

POJEDNANI W SPORCIE
Dnia 23 III 2017 w Burkatowie w świetlicy wiejskiej odbyło się uroczyste zakończenie projektu realizowanego  w ramach wolontariatu  „Pojednani w sporcie”. Uczestniczyło w nim 54 wolontariuszy z całej gminy, z czego 37 - z Gimnazjum w Lutomi Dolnej.

Zaświadczenia ukończenia projektu oraz certyfikaty udziału w obsłudze II półmaratonu świdnickiego osobiście wręczali Wójt Gminy Świdnica – pani Teresa Mazurek, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty – pani Maria Jaworska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji – pan Krzysztof Jas oraz Dyrektor Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej – pani Elżbieta Marcińska.
Organizatorzy oraz zaproszeni goście podziękowali wszystkim wolontariuszom za ponadprzeciętne zaangażowanie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery  podczas działań  propagujących  sport w środowisku lokalnym społeczności Gminy Świdnica.

Adres

Gimnazjum im. Unii Europejskiej
Lutomia Dolna 12
58-113 Lutomia Dolna

NIP 884-22-90-793
Regon 891031513

Kontakt

tel. 74 850 27 26
faks 74 850 29 68

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW: gimld.mojaszkola.net
BIP: gimld.mojaszkola.net/bip

Dyrekcja

 • dyrektor mgr Elżbieta Marcińska
 • zastępca dyrektora mgr Jolanta Romańczuk

Sekretariat

 • sekretarz szkoły – Ewelina Druzgała
 • sekretariat czynny od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30